O NÁS
Markéta & Markus

o nás

Už dlouho jsme snili o tom, že společně vytvoříme oázu inspirace, kde si budeme moci vyměňovat nápady a dále se rozvíjet se zajímavými a inspirativními lidmi.

Velké nejistoty a změny od roku 2020 nám daly poslední motivaci vzdát se našeho bezpečného, ale zakořeněného života ve Švýcarsku a vydat se na velké dobrodružství nového začátku.

Farma Lovětín byla láska na první pohled. Našli jsme zde místo, které je odlehlé a inspirativní, a přitom rychle a snadno dostupné odkudkoli.

Starý statek jsme již přestavěli na moderní seminární centrum, které nabízí vše potřebné pro inovativní, produktivní a inspirativní semináře a workshopy.

Přibližně 35 hektarů lesa, zemědělské půdy a jezera postupně přeměníme v udržitelnou permakulturní zážitkovou krajinu.

fotogalerie

Komentáře účastníků

★★★★★

Libuse H.

Markétě von Burg a vašemu týmu patří od nás všech velké poděkování. Na farmě Lovětín jsme se měli báječně. ❤️ Super ubytování, výborné jídlo, milý personál, skvělý program, bohatá nabídka služeb a aktivit, prostě maximální spokojenost, moc rádi se brzy vrátíme.

★★★★★

Thomas L.

Farma je rozhodně silným místem! Krásné ubytování s mnoha možnostmi pro skupiny i jednotlivce. Všude panuje dobrá atmosféra a jídlo je vynikající. Je zde také mnoho volnočasových aktivit mimo kurzy. Příroda a venkovní vybavení jsou fenomenální. Děkuji celému týmu, že mě přijal.

★★★★★

Anna B.

Už když nás u vchodu vítal velký anděl, věděla jsem, že tohle je výjimečné místo. Čtyři dny jsme zpívali, bubnovali, tančili a povídali si a všichni jsme si sílu tohoto místa velmi užívali. Ubytování je na seminární dům téměř luxusní a velmi vkusně zařízené. V domě i venku je mnoho míst k ústupu. Dvě kuchařky vaří s takovou láskou, že to prostě musí chutnat! Určitě se sem ještě vrátíme!

★★★★★

Hanna L.

Na farmě jsem byl těsně před Vánocemi. Moje očekávání byla zcela překonána. Farma je tak krásné místo s tolika možnostmi, že se vyplatí si ji rezervovat i na krátkou dovolenou a ne jen na seminář. Během semináře jsme si užili celou infrastrukturu včetně nového teepee, kde jsme zpívali a bubnovali u ohně v zasněžené krajině. Mimo seminář jsem si třikrát objednala tachyonovou komoru (zážitek sám o sobě!!) a užila si dvě úžasné masáže.

★★★★★

Renata K.

Zaslechli jsme lákavé volání Tachyonové komory Aischa a za dva dny jsme tam byli. Obrovský dík a poděkování Markétě von Burg a prostoru a bytostem Farmy Lovětín za vřelost, pohostinnost, normalitu a dary, kterých se nám dostalo :-))))) určitě přijedeme znovu :-))))

★★★★★

Danuse H.

Byl jsem v tachyonové komoře. A mě kromě všech těch úžasných pocitů přestala po dvou letech bolet hlava. Úžasné místo s úžasnými bytostmi!

Máte otázky? Jsme tu pro vás!

11 + 6 =

Informace

Lovětín 27, 378 42 Jarošov nad Nežárkou