Víkendový Retreat Změň svůj život – červen

Víkendový Retreat Změň svůj život – červen

649 Tuto událost si zobrazilo 649 lidí.

Víkendový Retreat „Změň svůj život“
14. –16. 6. 2024

Chcete mít lepší vztahy s partnery, rodiči, dětmi a cítit se radostněji, milováni a přijímáni? Přijeďte objevit nebo posílit svou schopnost radosti, lásky, odpuštění a důvěry. Jedinečný seminář „Óda na radost a lásku“ jsem vytvořila na základě metody léčebných kódů. Věnujte sami sobě jeden den na  vyčištění důležitých oblastí vašeho života: Láska, radost, důvěra, odpuštění. Otevřete své srdce lásce a důvěře. Žijte v radosti svůj život, který je každý den plný zázraků. Seminář pořádám pravidelně od roku 2016 a prošly jím už stovky mých klientů.

Lidé jsou naše zrcadla. Ukazují nám přesně to, co máme uvnitř nás. Jestliže k sobě necítíme lásku, těžko nám ji může zrcadlit naše okolí. Pokud nám chybí důvěra, je pravděpodobné, že si vytvoříme situace, ve kterých budeme zažívat strachy či zklamání. A když nebude hořet jiskřička radosti v nás, těžko ji můžeme vidět v očích lidí, na nichž nám záleží.

Vše je o nás samotných, o našem vědomém rozhodnutí. Kdy jindy, než teď je pravý čas otevřít své srdce lásce, radosti a důvěře. Seminář Óda na radost a lásku je připravený pro vás.

Odpuštění je zásadní proto, abychom se mohli se v životě posunout dál. Neznamená to, že s tím, kdo mi kdysi ublížil, nebo komu jsem ublížil já sám, půjdu opět „na kafe“, i když to se může stát.

Odpuštění znamená přetnout „energetická pouta“, která nás s určitým člověkem nebo situací svazují. Když nedokážeme „od-pustit“, opakovaně se nám vracejí stejné nepříjemné situace nebo fyzické
stavy a těžko můžeme žít spokojené vztahy v lásce, důvěře a radosti.

Láska představuje harmonii mezi přijímáním a dáváním. Souvisí také se zdravým poměrem toho, kolik lásky věnujeme sobě a kolik ostatním. Hlavním centrem lásky je endokrinní systém v těle. Pokud
chybí láska, vyskytují se poruchy příjmu potravy (bulimie, anorexie) nebo problémy se štítnou žlázou. Většinou se v životě rozdáváme pro druhé, namísto toho, abychom nejdříve dali lásku sobě. Je
nejdůležitější dát sebe sama na první místo. Protože pokud my sami lásku nemáme, těžko ji můžeme rozdávat ostatním. Jsme frustrovaní, vzteklí a nešťastní.

Když není radost, pociťujeme disharmonie v kožním systému. Na fyzické rovině vznikají problémy s pletí, vlasy a nehty. V psychice se usazuje smutek, deprese, nechuť vstát z postele. Deprese je ve své podstatě ztráta radosti. Radost často lidé zaměňují za vnější náhražky – jídlo, pití, nákup oblečení. Mluvím však o pravé, vnitřní radosti, té, která vychází z nás samotných, tak jak to mají malé děti. Vnější radost nám zpravidla vydrží několik hodin nebo dnů. Ta vnitřní, pokud se o její plamínek správně staráme, je trvalá.

Kde chybí důvěra, není láska, zavíráme své srdce a žijeme povrchní vztahy. Bojíme se zamilovat, vyhýbáme se lásce. Nejen na základě svých zkušeností z dospělosti, ale i kvůli zklamání v dětství. Stav naší důvěry nám zrcadlí močový systém. Následkem chybějící důvěry jsou problémy s močovým měchýřem a ledvinami. U žen s prsy, cysty, myomy. U mužů reprodukční systém a prostata, která zrcadlí míru důvěry v život. To vše můžeme harmonizovat. Zdravotní potíže v různých systémech ukazují, v jaké životní oblasti máme problémy, co nemáme vyřešené.

Odpuštěním k nám přichází láska, radost a důvěra. Když odpustíme lidem či zraňujícím situacím, které nás potkaly, dokážeme znovu pocítit důvěru. Důvěru v život, sebe, v druhé lidi. Teprve když máme důvěru, můžeme navázat hluboký naplňující partnerský vztah. Do života nám vstupuje láska a spolu s ní a důvěrou se přirozeně vrací i vnitřní, skutečná radost.

Vše je o nás samotných, o našem vědomém rozhodnutí. Kdy jindy, než teď je pravý čas otevřít své srdce lásce, radosti a důvěře. Seminář Óda na radost a lásku je připravený pro vás.

Jak to na semináři probíhá?

  • V malé skupince v bezpečném prostředí na nádherné energetické farmě Lovetín.
  • Seznámím vás s metodou, se kterou budeme na semináři pracovat.
  • Zbavíme vaše tělo stresu během 6ti minut. Díky tomu se uvolníte a otevřete se hlubokému
  • uzdravení a harmonizaci všech zmiňovaných oblastí.
  • Jednotlivá témata (láska, radost, důvěra, odpuštění) budeme procházet opakovaně. Může dojít i k úplnému vyřešení vašich témat, a to v důsledku silné energie uvnitř skupiny.
  • Semináře jsou proložené meditacemi, které bývají plné aha-momentů. Není třeba je sdílet s ostatními, ale pokud sdílení potřebujete, můžete si být jistí, že zůstane důvěrné.
  • Naučíte se pomoci nejen sami sobě, ale i svým blízkým.
  • Po semináři dostanete podrobně a přehledně zpracovaný návod, jak vaše znalosti používat a rozvíjet dál.
  • Odejdete v nové energii lásky, radosti, odpuštění a důvěry.

Co si vzít na seminář s sebou?

  • Otevřenou mysl a dobrou náladu;-)

2x ubytování
All inclusive
Celodenní seminář
4x cvičení čchi – kung
wellness

Cena: 7 300 Kč

Těší se na vás Ivana Habersbergerová a Lenka Neumanová.
tel.: 776 550 970
www.rodinneleceni.cz

Chcete-li se zaregistrovat pro tuto akci, navštivte následující adresu URL:

 

Datum a čas

14-06-2024 pro
16-06-2024
 

Datum ukončení registrace

13-06-2024
 

Místo konání

 

Typy událostí

 

Kategorie akce

Sdílet s přáteli