Tachyonová komora:

starodávné vědomosti spojené s nejmodernější technologií

Farma Lovětín je jedním z mála míst v Evropě, kde si můžete vyzkoušet sílu tachyonů. V naší speciálně vybudované tachyonové komoře na vás čeká skutečné dobrodružství. Cesta k sobě samému, cesta k božskému zdroji, cesta, při které zažijete spojení s božským zdrojem a vaše duše zazáří pocitem blaženosti a štěstí. Zážitek, který mnozí naši návštěvníci popisují jako „změnilo mi to život“.

Jedinečný zážitek pro tělo, mysl i duši:

Léčivá forma přenosu energie, která harmonizuje tělo, mysl i duši.

Hluboký zážitek spojení s prvotním zdrojem.

Hluboká relaxace, při níž hranice fyzického těla splývají s tělem jemnohmotným.

Krátká sezení v délce 40-60 minut již přinesla návštěvníkům úžasné proměny.

Co je tachyonová komora?

Tachyonová komora je jedinečné místo, kde je trvale otevřen tachyonový portál a do našeho fyzického i jemnohmotného těla tak nepřetržitě vstupuje energie z vyšších kosmických dimenzí.

To má blahodárný, léčivý a harmonizující účinek na všech úrovních našeho bytí. Vyrovnává naše energetické pole a tím působí léčivě na mentální, emocionální, éterické i fyzické tělo.

Zaznamenali jsme u našich klientŮ tyto účinky

V tachyonové komoře se každý vydává na svou vlastní individuální cestu. Proto před léčebným sezením nikdy nemůžete s jistotou říci, co se stane.

Harmonizační účinek tachyonů zajišťuje, že zažijete a prožijete přesně to, na co jste připraveni a co váš systém a vaše bytost v danou chvíli potřebují.

V komoře se snoubí hluboká relaxace a maximální soustředění.
Často lze zažít pocit bezpečí, prvotní důvěry a blaženosti.

Hlasy Klientů:

Jak se po návštěvě zmírnily bolesti a pocity letargie.

Že dříve existující pocit permanentního stresu byl náhle nahrazen hlubokým pocitem prvotní důvěry
a uvolnění.

Že v komoře dostali odpovědi na otázky z různých oblastí (osobní, profesní, rodinné).

Jak najednou dokázali harmonicky uzavřít otázky z minulosti a poprvé s důvěrou pohlédnout do budoucnosti.

Jak se po návštěvě cítili opět mladší, plní mladistvé energie a chuti do života.

Jak komora funguje

Komora obsahuje tisíce let znalostí a desetiletí technologického vývoje. Přesto bychom rádi vysvětlili základní fungování tachyonové komory.

Tachyony

Ve fyzice jsou tachyony částice, které se pohybují rychleji než světlo, což je činí zvláštními. Jsou součástí vesmírné prvotní energie.

Vzhledem ke své zvláštní povaze se tachyonová energetická pole zdají být obzvláště účinná. Nejsou vázána na podmínky prostoru a času a jsou zdrojem, nositelem a zprostředkovatelem plánů a forem prapůvodního zdroje neboli jinými slovy „božského řádu“.

Tachyony

Ve fyzice jsou tachyony částice, které se pohybují rychleji než světlo, což je činí zvláštními. Jsou součástí vesmírné prvotní energie.

Vzhledem ke své zvláštní povaze se tachyonová energetická pole zdají být obzvláště účinná. Nejsou vázána na podmínky prostoru a času a jsou zdrojem, nositelem a zprostředkovatelem plánů a forem prapůvodního zdroje neboli jinými slovy „božského řádu“.

Pyramidy, krystaly a posvátná geometrie

Stále více se otevíráme znalostem, které se v lidstvu předávaly z generace na generaci po tisíce let.

Mimo jiné sem patří i znalosti o energetických vlastnostech určitých prvků a forem.

Tvůrci Tachyonové komory tyto znalosti využili:

Výkonná kombinace pyramidy a krystalového generátoru vytváří obzvláště účinné tachyonové energetické pole.

Energetická transformace

Celkově je tachyonová komora dokonalym katalyzátorem energetické transformace.

Umožňuje ti přímý přístup k energii, která pomůže transformovat tvé tělo a tvé vědomí trvalým způsobem.

Díky spojení s prvotním zdrojem často rozpoznáte nové perspektivy, snadněji se rozhodujete a můžete se snadněji vydat novým směrem. Mnozí návštěvníci získají větší důvěru ve svou intuici a nechají se jí snadněji vést v každodenním životě.

Energetická transformace

Celkově je tachyonová komora dokonalym katalysatoren energetické transformace.

Umožňuje ti přímý přístup k energii, která pomuže transformovat tvé tělo a tvé vědomí trvalým způsobem.

Díky spojení s prvotnim zdrojem často rozpoznáte nové perspektivy, snadněji se rozhodujete a můžete se snadněji vydat novým směrem. Mnozí návštěvníci získají větší důvěru ve svou intuici a nechají se jí snadněji vést v každodenním životě.

Vzbudili jsme tvŮj zájem?

Ne nadarmo je tachyonová komora nedílnou součástí mnoha našich seminářů a programů. Máte zájem o léčebné sezení?
Máte otázky týkající se této nové možnosti? Neváhejte nám poslat e-mail a my vám individuálně odpovíme na vaše otázky.

Dokonalé prostředí pro tvou transformaci

Často kladené otázky k tachyonové komoře

Jak dlouho trvá sezení v tachyonové komoře?

Na začátku doporučujeme sezení v délce 30-60 minut, při opakovaném použití může sezení trvat až 90 minut. Velmi citliví lidé někdy vydrží silnou energii napoprvé jen 20-30 minut a poté mohou dobu trvání prodloužit. V každém případě s vámi probereme nejlepší postup a sezení můžete kdykoli ukončit, pokud bude energie příliš silná. Často je to však naopak: návštěvníci chtějí v tomto naplňujícím stavu zůstat co nejdéle.

Co když nevím, co mám v komoře dělat?

V tachyonové komoře nemusíte dělat vůbec nic. Uvolněte se a bez očekávání prožijte svůj čas uvnitř. Tachyonová komora sama přebírá řízení a spouští procesy, které jsou pro vás a váš systém dobré. Můžete mít fyzické nebo psychické zážitky, jako jsou obrazy, které se vám vynoří, vhledy, které k vám proudí, pocit mravenčení nebo jiné pocity. Nemusíte nic dělat, můžete je jednoduše jen vnímat a užívat si je.

Jak se mohu připravit?

Příprava není nutná. Pomáhá však stanovit si jasný záměr, co chcete v komoře zažít nebo čeho chcete dosáhnout. Doporučujeme také nosit volné, pohodlné oblečení a před pobytem v komoře i po něm pít dostatek vody.

Jaké jsou vedlejší účinky?

Tachyonová energie se projevuje každému vlastním způsobem a harmonizuje celý systém. Vedlejší účinky se téměř nevyskytují. V několika málo případech se mohou projevit mírné detoxikační příznaky.

Vyřeší komora mé problémy stisknutím tlačítka?

Zkušenosti ukazují, že komora podporuje osobní transformaci a harmonizuje celý systém ve všech dimenzích. Tato osobní transformace však musí vycházet z vás samotných. Komora může být katalyzátorem rychlého pokroku, vůle ke změně je na vás.

Jak mohu cestu zorganizovat?

Nacházíme se na půli cesty mezi Prahou a Vídní. Autem je to z pražského nebo vídeňského letiště asi 1,5 až 2 hodiny.

Ubytování a stravování si můžete objednat podle vlastního přání. Kontaktujte nás a my pro vás najdeme variantu, která bude vyhovovat vašim představám.